O MNĚ A JULINCE

Zdravíme všechny, kdo se tady u nás zastavili!

Já se jmenuju Bára a vždycky jsem ráda vařila. Nikdy jsem na to neměla ale moc času. Chodila jsem do práce, do školy, do hospody a stíhala jsem si tak maximálně skočit na čínu 🙂 . V březnu 2013 jsem zjistila (ve čtvrtým měsíci – nejvyšší čas co 😀 ), že čekám sviště. Byla jsem dost překvapená, ale co…někdo musí ten trend matek přes 30 zlomit. Těhotenství ve třiadvaceti je náhodou super. Dál jsem běhala, chodila po horách, lezení po stěně a boulder jsem teda, s dovolením, vynechala. Chtěla jsem co nejdřív dodělat školu, ale ačkoliv jsem si narvala dva semestry do jednoho a napsala bakalářku, nestihla jsem všechno, co jsem chtěla.

Julinka se narodila v září 2014 a od té doby je kouzelná, krásná, nejlepší…a tak. Možná je to díky tomu, že vůbec není po mně (nevypadá jako já, nemá mou krevní skupinu, dokonce ani Rh faktor 🙂 – asi je po mně trochu vzteklá, trochu drzá a hodně ráda mluví 🙂 ).

Ten náš první společný rok byl dost perný a doteď mě trochu mrzí, že jsem školu nepřerušila a neužila si ji víc. Prezenční studium, dítě, spousta novot, a to včetně spánkového deficitu. Po roce a kousek jsem se školy konečně zbavila, spadl mi ze srdce obrovský šutr a najednou mi přišlo, že mám strašně moc času. Dala jsem se do vaření, focení a psaní tohoto blogu…to si s Juli opravdu užíváme.

A tak vznikl tenhle blog, recepty, příběhy z cest a vlastně i moje nová životní cesta.

Prostřednictvím blogu se mi otevřela spousta dveří, potkala jsem hrozně moc šikovných holek se stejným zájmem, byla jsem jako stánkař na marketech, trzích a dokonce i v časopisech (bůh ví, čím jsem si to zasloužila). Chtěla bych, aby mě vaření bavit nepřestalo a bylo i nadále mým největším zájmem a koníčkem.

Mějte se moc hezky a kdybyste se rozhodli zkusit některý z našich receptů, dejte určitě vědět jak to dopadlo! Budu se těšit!

Bára a Juli

2 thoughts on “O MNĚ A JULINCE”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *